x

Szanowny kliencie. Prosimy o szczegółowe wypełnienie poniższego formularza. Informacje, które Państwo podacie są niezbędne do wykonania szacunkowego kosztorysu i nie obligują Państwa do zamówienia schodów w naszej firmie. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 604 925 815. Odpowiemy na wszystkie pytania.

1. Rodzaj schodów

2. Typ schodów

Jeżeli nie możesz odnaleźć rodzaju schodów którego szukasz, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem .

3. Wymiary schodów

Proszę podać wymiary schodów (łącznie z grubością stropu) oraz szerokość schodów.


cm


cm

cm


cm

Szerokość schodów łącznie z wangami

pomoc 2 pomoc 1

4. Konstrukcja schodów

5. Typ podstopni

6. Pierwszy stopień schodów

7. Typ poręczy

  

8. Typ balustrady

Tralki
Relingi
Deski
Szkło
Kuta

9. Zakończenie balustrady

Wstęgi
Poręcz do słupa

10. Typ tralek

11. Typ słupów

12. Rodzaj drewna

Inny


13. Rodzaj wykończenia

14. Balustrada na galerii

w centymetrach

15. Informacje dodatkowe


Prześlij nam swój plik

Tylko pliki graficzne lub PDF

16. Dane kontaktowe

17. Przepisz kod z obrazka
Administratorem Twoich danych osobowych jest BETA BEATA CIERNIAK, POKLEKÓW 29, 62-812 JASTRZĘBNIKI, NIP 968 064 15 75 . Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń przysługujący administratorowi danych i w stosunku do niego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez BETA BEATA CIERNIAK, POKLEKÓW 29, 62-812 JASTRZĘBNIKI, NIP 968 064 15 75, w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

* Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez BETA BEATA CIERNIAK, POKLEKÓW 29, 62-812 JASTRZĘBNIKI, NIP 968 064 15 75.

* - Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

x
Pozostaw numer a my oddzwonimy!

Administratorem Twoich danych osobowych jest BETA BEATA CIERNIAK, POKLEKÓW 29, 62-812 JASTRZĘBNIKI, NIP 968 064 15 75 . Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu skontaktowania się. Podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z potencjalnym klientem. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby do Ciebie zadzwonić. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu w celu skontaktowania się ze mną.

* - Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

x
Wykonujemy bezpłatny pomiar na terenie całego kraju,
po wcześniejszej konsultacji telefonicznej.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej. [x]

Dodatki

Powrót

Dodatki - Wybarwienia - bejca rustykalna